Hizmetler

Otomatik sulama sistemleri su sıkıntısı yaşadığımız bu dönemlerde önemi arttırmış ve ileriyi düşünerek tercih edilmeye başlanmıştır. Otomatik sulama sistemleri bulunan yerlerde hem zaman hem de su tasarrufu yapılmaktadır. Ayrıca be sistemlerde suyun alana homojen olarak dağılmasını sağlar. Daha az miktarda su ile daha geniş alanları sulama imkanı sunmaktadır.

Bahçenizde otomatik sulama sistemi varsa istediğiniz zamanı ayarlayarak sizin başında durmadan sistem kendisini otomatik olarak açar ve sulama bittikten sonra kapatır. Çim olmayan ağaç ve çalı gruplarının bulunduğu alanlarda damlama sulama sistemleri kullanılmaktadır.

Her bitkiye aynı miktarda ve sizin ayarladığınız şekilde kök bölgesine suyun ulaşmasını sağlar. Böylece düzenli olarak ihtiyaç duyduğu suyu alan bitkiler daha hızlı büyür.

Otomatik sulama sistemlerinde kullanılan malzeme önemlidir. Firmamız bu alanda SIGNATURE (NELSON), HUNTER ve RAINBIRD sulama ekipmanlarını müşterilerinin tercihi doğrultusunda kullanmaktadır. Ayrıca PILSA, AKPLAS ve ESEN marka sulama borularını kullanmaktadır.